Hakkımızda
KALİTELİ HİZMET İÇİN

2003 yılında bu sektöre fark yaratacak bir giriş yapan BUĞRA Halı Yıkama, İstanbul’da özellikle Avrupa yakasında 1.200 metrekarelik tesisinde, 8 ayrı bölge ve 63’ün üzerinde alt bölge birimi ile halı yıkama sektöründe müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.

İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin getirisi olarak yakaladığımız kimliğimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık. Halı yıkama tesislerimizde bulunan son teknoloji ürünü, halı yıkama makinelerimiz ve her yıkama tipine göre farklılık gösteren temizlik anlayışımız doğrultusunda, işinde uzmanlaşmış, profesyonel kadromuz ile her seferinde kurumsal hizmet aldığınızı hissedeceksiniz.

Buğra Halı Yıkama Fabrikası olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, step halı yıkama gibi hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize ücretsiz servis, kurumsal hizmet, garantili yıkama ve hızlı teslimat ilkelerimiz doğrultusunda yıkama hizmeti sunmaktayız.

12 YILLIK TECRÜBEMİZİ HER SENE KALİTEMİZİ DAHA İYİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN ARTIRARAK UZMAN EKİBİMİZLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.
YIKATTIĞINIZ ÜRÜNÜN HER ZAMAN ARKASINDAYIZ.
SİZLERİ EN İYİ ŞEKİLDE MEMNUN ETMEK VE DAİMA SİZLERLE ÇALIŞAMAK İÇİN ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ
SONUNA KADAR ZORLİCAĞIZ.
BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
Bize Ulaşın
0212 854 0 900
0553 905 0905
Beylikdüzü / İstanbul